Chladnejšie večery a drôty plné lastovičiek ohlásili koniec leta. To je už aj pre nás znamenie, že začíname nový školský rok.
V pondelok - 04.09.2017 - sa stretneme na slávnostnom otvorení roku v kultúrnom dome o 9:oo hod. Po príhovore a organizačných pokynoch si žiaci ešte užijú posledný z voľných popoludní. Učitelia budú poskytovať informácie rodičom.
V tento deň nie je v prevádzke materská škola, ani školská jedáleň. Je však vhodné v prípade záujmu o školské stravovanie navštíviť vedúcu ŠJ a dohodnúť sa na podmienkach.
Na všetkých sa po prázdninách tešíme a prajeme pekné dni.

V stredu 18.10.2017 v telocvični ZŠ v Gelnici prebehli boje miešaných družstiev chlapcov a dievčat ročníkov 1.-4. vo vybíjanej. Aj naša škola mala svojich zástupcov v tomto turnaji. Darilo sa im výborne. Ani jeden zápas neprehrali a stali sa víťazmi okresného kola. Blahoželáme a ďakujeme!!!