Hlavná stránka Novinky Základná škola Materská škola DOKUMENTY ŠKOLY Kontakt 2% dane

Rodičia a žiaci

Utorok 21. 11. 2017

Narodeniny a meniny

Pozajtra (Štvrtok 23.11.2017)
Alec ČOLLÁK (9.)

Vitajte sa stránkach našej školy

Vážení rodičia, milí žiaci, ctení návštevníci,

na tejto stránke nájdete všetky aktuálne informácie o našej škole.

Novinky

• Dvanásty týždeň je bohatý, nielen na prvú snehovú nádielku, ale i na školské akcie. V pondelok sa deviataci otestujú v oblasti "profesionálnej orientácie". V stredu - 22.11.2017- prebehne, toľko spomínané, zatracované a sledované TESTOVANIE piatakov. Od štvrtku sa sánkari budú na výcvikovom tábore pripravovať na KONTROLNÉ PRETEKY V ŠTARTOCH, ktoré sa uskutočnia v sobotu. V piatok ešte čaká na "divadelníkov" krajský festival amatérskeho divadla - "Divadelné Košice Jozefa Adamoviča". Všetkým držíme prsty, prajeme úspech a želáme šťastnú cestu.

• Dnes na škole prebieha KOMPARO-testovanie deviatakov- z matematiky, slovenského jazyka a literatúry. Forma testovania a výsledky pomôžu žiakom pri ďalších overovaniach kvality vedomostí.

Veríme, že výsledky budú potešujúce.

• Aktivita školy, "Dni otvorených dverí", poskytla rodičom možnosť vidieť svoje dieťa v procese vzdelávania sa, a zažiť atmosféru moderného, súčasného vyučovania. Záujem sa prejavil 32 návštevami, predovšetkým rodičov a príbuzných žiakov prvého stupňa, no navštívili aj 5. a 7. triedu.

Za návšetevu ďakujeme a tešíme sa na ďalšie spoločné akcie.

• 3. 11. 2017

Do galérie Stolný tenis 20017 boli pridané fotografie.

• 3. 11. 2017

Dnes naši športovci v Margecanoch bojovali o prvenstvo v stolnotenisovom turnaji chlapcov a dievčat. Chlapcom sa podarilo obhájiť prvenstvo z minulého školského roka a postúpili na krajské kolo, dievčatá skončili po prehranom finále na 2. mieste. Za reprezentáciu školy všetkým ďakujeme a k výsledkom blahoželáme.

Foto: http://skolahelcmanovce.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=216

• 3. 11. 2017

Do galérie Mesiac úcty k starším boli pridané fotografie.

• 24. 10. 2017

Naši najmladší futbalisti obsadili 3. miesto v okresnom kole v minifutbale McDonalds Cup v Kluknave. Blahoželáme...